Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: Brak
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 50m-300m
Rok założenia: 2008
pc Export: 70% - 80%
Certyfikat: AS4084
Certyfikat: ISO9001, ISO14001, ISO18001
Wprowadzenie

Chiny Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Nasza firma powstała w 2008 roku i jest profesjonalną firmą magazynową i logistyczną.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i instalacji urządzeń magazynowych oraz dążeniu do zapewnienia

ekonomiczne i wykorzystujące przestrzeń rozwiązania pamięci masowej dla wszystkich klientów na całym świecie .
Mamy ponad 98 000 metrów kwadratowych powierzchni fabryki i ponad 150 wykwalifikowanych pracowników, w tym 8 doświadczonych inżynierów badawczo-rozwojowych. Poza tym nasza firma wprowadziła 6 automatycznych linii produkcyjnych do toczenia i

zakrzywiona stal i dwie statyczne linie malowania proszkowego ze Szwajcarii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Japonii w 2008 roku, co zapewnia dobrą jakość i wysoką jakość naszych produktów. Wszystkie nasze produkty i działanie posiadają certyfikat ISO: 9001, a wszystkie nasze regały / regały zatwierdzony przez firmę SGS.
Naszymi głównymi produktami są regały do ​​dużych obciążeń, regały do ​​średnich obciążeń, regały do ​​lekkich obciążeń, regały wspornikowe, antresola, napęd w szafie i tak dalej.

Eksportujemy do wielu krajów: USA, Wielkiej Brytanii, Rosji, Nowej Zelandii, Sigpore, Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Bangladesz, Australia, Gujana i tak dalej.

 

Certyfikat: ISO9001,ISO14001, OHSAS14001,AS4084 i MTS

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Historia

Specjalizujemy się w regałach od ponad 15 lat. Po pierwsze, mamy tylko 20 pracowników i sprzedajemy nasze produkty w prowincji Guangdong. Dzięki dobrej reputacji powiększamy naszych pracowników, a nasze produkty są sprzedawane na terenie całego kraju. Następnie otwieramy nową firmę o nazwie Dongguan Lijin Storage Equipment CO., LTD. Od ponad 7 lat koncentrujemy się na rynku krajowym. Następnie stopniowo otwieramy rynek zagraniczny i mamy 6-letnie doświadczenie w eksporcie, więc możesz nam zaufać.

Usługa

Chiny Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Nasze bezpłatne usługi obejmują konsultacje i przykładowe układy CAD proponowanego systemu regałów.Nasi eksperci projektowi mogą przeanalizować Twoją aplikację i znaleźć dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.Uzyskaj system regałowy, którego potrzebujesz, w najlepszej cenie gwarantowanej.

Jeśli skontaktujesz się z nami, odpowiemy w ciągu 24 godzin.W razie jakichkolwiek pytań odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Jeśli masz problemy z instalacją, możemy dołożyć wszelkich starań, aby Ci pomóc.

 

Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów specjalnych, specjalizujących się w takich jak regały z belkami, półka o dużej rozpiętości, platforma na antresoli, stojak na formy, stojak wspornikowy i klatka z siatki drucianej itp.

Nasza usługa przewagi:

1. Posiadamy profesjonalny i doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, który może zapewnić, że możemy regularnie oferować naszym klientom najbardziej innowacyjne i unikalne produkty.

2. Lijin posiada profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, jeśli jacyś klienci mają jakieś nowe pomysły dotyczące opracowywania nowych produktów, powiedz nam swój pomysł, możemy doskonale zaprojektować i wyprodukować to, co masz na myśli.

3. Jako producent, jeśli jacyś klienci potrzebują specjalnych produktów projektowych, wyślij nam próbki, jesteśmy w stanie wykonać nowe formy, aby opracować lepsze na podstawie próbek.

4. Posiadając doświadczony zespół sprzedaży, zawsze cierpliwie słuchamy potrzeb klientów i dowiadujemy się, czego potrzebuje klient, oraz oferujemy najbardziej profesjonalne sugestie i odpowiedni wybór każdemu klientowi.

5. Jako fabryka i dostawca jesteśmy w stanie nie tylko dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie hurtowej, ale także jesteśmy w stanie wykonać masową produkcję.

 

Pomoc techniczna:

1. Wszystkie nasze maszyny testujące i maszyny produkcyjne są wyposażone w zaawansowany system, nasi inżynierowie są profesjonalni i kreatywni, a wokerzy są doświadczeni.

2. Wszystkie nasze produkty mają standardowe i surowe testy i przeszły ISO 9001;ISO 14001;OHSAS 18001;AS4084-2012.

Obsługa posprzedażna:

1. „Koncentracja na kliencie” to nasza podstawowa wartość, a bycie najbardziej profesjonalnym dostawcą sprzętu specjalnego na świecie to nasza wizja, dlatego wszystkie nasze produkty mają co najmniej dwuletnią gwarancję, a niektóre nawet gwarancję na czas podnoszenia.Wszelkie pytania, nasz zespół sprzedaży zaoferuje naszemu klientowi najbardziej satysfakcjonującą obsługę posprzedażną.Więc jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

2. Posiadamy kompletny i wydajny system produkcji, aby sprostać ogromnym wymaganiom naszych klientów.I mamy zarezerwowane zapasy, dzięki czemu możemy dokonać dostawy natychmiast po dokonaniu płatności.

 

Zasady płatności:

Nasze warunki płatności są bardzo elastyczne, wszystkie T / T, L / C są dopuszczalne.

 

Usługa pakowania:

Dostępne są opakowania kartonowe lub piankowe oraz specjalne opakowania klientów.

 

Nasz zespół

Chiny Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Mamy pracowników produkcyjnych, zespół projektowy, zespół sprzedaży, zespół instalacyjny, dział finansowy, magazyniera.Nasze bezpłatne usługi obejmują konsultacje i przykładowe układy CAD proponowanego systemu regałów.Nasi eksperci projektowi mogą przeanalizować Twoją aplikację i znaleźć dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.Uzyskaj system regałowy, którego potrzebujesz, w najlepszej cenie gwarantowanej.

 

Zespoły sprzedaży

Nasza sprzedaż obsłuży Cię w każdej chwili.Profesjonalny i cierpliwy, wszelkie pytania, wszelka pomoc, której potrzebujesz, nie wahaj się z nami skontaktować.

 

Zespół badawczo-rozwojowy

Około 20 inżynierów technicznych zapewnia wsparcie technologiczne dla bardziej innowacyjnego projektowania produktów, profesjonalnych testów, specjalnych produktów niestandardowych, konserwacji maszyn i ulepszania produktów.

 

Zespół Kontroli Jakości

Dzięki kompletnemu systemowi kontroli nasza kontrola jakości obejmuje każdy szczegół produkcji, aby upewnić się, że to, co oferujemy naszym klientom, jest najlepsze.Każdy produkt musi mieć szczegółową i ścisłą kontrolę podczas produkcji i przed dostawą.Prima obiecuje dostarczać produkty i wsparcie, które spełniają wymagania naszych klientów w zakresie jakości, dostawy, pakowania, niezawodności, ponieważ „koncentracja na kliencie” jest w naszym umyśle w każdej chwili.

Linia produkcyjna: cięcie materiału, wykrawanie, walcowanie, gięcie, spawanie, malowanie proszkowe, suszenie, pakowanie.