Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Stojaki do przechowywania ciężkich ładunków na sprzedaż
dobra jakość Stojaki do przechowywania ciężkich ładunków na sprzedaż
W sprawie informacji, towary dotarły wczoraj do naszego magazynu. Dziękuję za porządek i współpracę. Serdecznie pozdrawiam, Nefra

—— Nefra

Użyliśmy już mezzanine podłogi i zadowoleni z produktu. Z pozdrowieniami Justin

—— Justin Chew

Im Online Czat teraz
1 2 3 4
Machines Machine01 goodspackages
Machines
Machine01
goodspackages

Machines

Machine01

goodspackages

1 2

1 2

 • Linia produkcyjna
  Lijin, jako fabryka i producent, zlokalizowany w Guangdong, w Chinach, obejmujący obszar, ma kilka produkcji Industrial Storage Rack, Rack Supported Mezzanine i tak dalej.

  Każda linia produkcyjna jest wyposażona w zaawansowane i efektywne maszyny. jeśli klient potrzebuje nas na nowy stojak typu na specjalne produkty dostosowane, akceptowalne, specjalne wymagania dotyczące stojaka, zawsze staramy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów, takie jak różne rozmiary obudowy i inne materiały.

  Liczba naszych pracowników wynosi ponad 150, którzy są wykwalifikowani i doświadczeni, aby zagwarantować wysoką jakość produkcji masowej. Poza tym, każdy warkowiec musi mieć rygorystyczne i standardowe szkolenia przed rozpoczęciem pracy i regularnie trenować od czasu do czasu.

  Duża ilość doświadczonych pracowników zapewnia niezawodną gwarancję produkcji masowej i wysokiej jakości. Jesteśmy w stanie produkować blisko 100 sztuk dziennie, aby sprostać dużym wymaganiom naszych klientów.

  Lijin jest akredytowany ISO9001, ISO14001, ISO18001 i zawsze utrzymuje ścisłe podejście do kontroli jakości i środowiska pracy, aby zapewnić utrzymanie certyfikatu.

 • OEM / ODM
  Wszystkie nasze produkty mogą być dostosowywane.

  OEM i ODM są dostępne w Lijin, są dostępne w specyfikacji, wyglądzie, kolorach, unikalnych logo na produktach itd. Jeśli klienci potrzebują dwóch usług, dostarczymy nam niestandardowe rysunki produktów, specjalne specjalne specyfikacje, szczegółowe wymagania , jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania.

  Zrób to, czego chcesz, zaoferuj to, czego potrzebujesz.

 • R
  Każdego tygodnia odbywa się spotkanie i rozwiązywać problemy od klientów i znaleźć rezolucję.

Szczegóły kontaktu
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Michelle Zheng

Tel: 86-0769-81769090

Faks: 86-0769-81767397

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)