Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.
Dom

Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Chiny Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
W sprawie informacji, towary dotarły wczoraj do naszego magazynu. Dziękuję za porządek i współpracę. Serdecznie pozdrawiam, Nefra

—— Nefra

Użyliśmy już mezzanine podłogi i zadowoleni z produktu. Z pozdrowieniami Justin

—— Justin Chew

Im Online Czat teraz
1 2 3 4
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.
Machines
Machine01
goodspackages

Machines

Machine01

goodspackages

1 2
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

1 2
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

 • Linia produkcyjna

  Lijin, jako fabryka i producent, z siedzibą w Guangdong, w Chinach, zajmuje powierzchnię, ma kilka produkcji przemysłowych regałów magazynowych, regały obsługiwane antresolą i tak dalej.

  Każda linia produkcyjna jest wyposażona w zaawansowane i wydajne maszyny. jeśli klient potrzebuje nas do produkcji nowego typu stojaka na specjalne produkty niestandardowe, jest to dopuszczalne, wszelkie specjalne wymagania dotyczące stojaka, zawsze staramy się jak najlepiej, aby spełnić potrzeby naszych klientów, takie jak różne wymagania wielkości skrzyni i różne materiały.

  Liczba naszych pracowników wynosi ponad 150, którzy są wykwalifikowani i doświadczeni, aby zagwarantować wysoką produkcję luzem. Poza tym, każdy woker musi mieć surowe i standardowe treningi przed rozpoczęciem pracy i regularne szkolenia od czasu do czasu.

  Duża liczba doświadczonych pracowników zapewnia niezawodną gwarancję masowej i wysokiej jakości produkcji. Jesteśmy w stanie wyprodukować prawie 100 sztuk dziennie, aby spełnić wysokie wymagania naszych klientów.

  Lijin ma akredytację ISO9001, ISO14001, ISO18001 i zawsze utrzymuje ścisłe podejście do kontroli jakości i środowiska pracy, aby zapewnić utrzymanie certyfikacji.

 • OEM / ODM
  Wszystkie nasze produkty mogą być dostosowywane.

  OEM i ODM są dostępne w Lijin, są dostępne w specyfikacji, wyglądzie, kolorach, unikalnych logo na produktach itd. Jeśli klienci potrzebują dwóch usług, dostarczymy nam niestandardowe rysunki produktów, specjalne specjalne specyfikacje, szczegółowe wymagania , jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania.

  Zrób to, czego chcesz, zaoferuj to, czego potrzebujesz.

 • R & D
  Każdego tygodnia odbywa się spotkanie i rozwiązywać problemy od klientów i znaleźć rezolucję.

Szczegóły kontaktu
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Michelle Zheng

Tel: 86-0769-81769090

Faks: 86-0769-81767397

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)