Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Stojaki do przechowywania ciężkich ładunków na sprzedaż
dobra jakość Stojaki do przechowywania ciężkich ładunków na sprzedaż
W sprawie informacji, towary dotarły wczoraj do naszego magazynu. Dziękuję za porządek i współpracę. Serdecznie pozdrawiam, Nefra

—— Nefra

Użyliśmy już mezzanine podłogi i zadowoleni z produktu. Z pozdrowieniami Justin

—— Justin Chew

Im Online Czat teraz

Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

1 2 3
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.
Fabryka Pokój konferencyjny Maszyny fabryczne

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : Brak
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 50m-300m
Rok założenia : 2008
pc Export : 70% - 80%
Certificate: AS4084
Certificate: ISO9001, ISO14001,ISO18001
Nasze bezpłatne usługi obejmują konsultacje i przykładowe układy CAD proponowanego systemu regałowego. Nasi specjaliści od projektowania mogą analizować Twoją aplikację i znaleźć konkretne rozwiązanie dla Ciebie. Zdobądź system regałów potrzebny po najlepszej cenie.

Jeśli skontaktujesz się z nami, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. W razie pytań odpowiemy jak najszybciej.

Jeśli masz problemy z instalacją, możemy zrobić wszystko, aby Ci pomóc.

Guangdong Lijin Storage Equipment Co, Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów specjalnych, którzy specjalizują się w jak allet wiązki ramy, długi zakres półki, platformy mezzanine, regały formy, stelaż wspornika i siatki drucianej siatki, itp.

Nasza usługa Advantage:

1. Posiadamy profesjonalny i doświadczony zespół ds. Badań i rozwoju, który może zapewnić naszym klientom regularne i najbardziej innowacyjne produkty.

2. Lijin jest właścicielem profesjonalnego zespołu badawczo-rozwojowego, jeśli klienci mają nowe pomysły na opracowanie nowych produktów, powiedz nam swój pomysł, możemy doskonale zaprojektować i wyprodukować to, o czym myślisz.

3. Jako producent, jeśli klienci potrzebują specjalnych produktów wzorniczych, wyślij nam próbki pls, jesteśmy w stanie tworzyć nowe formy, aby rozwijać lepsze na podstawie próbek.

4. Posiadanie doświadczonego zespołu sprzedaży zawsze słucha potrzeb klientów cierpliwie i dowiedzieć się, czego potrzebuje klient i oferuje najbardziej profesjonalne propozycje i odpowiedni wybór dla każdego klienta.

5. Jako fabryka i dostawca nie tylko jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości produkty o konkurencyjnych cenach hurtowych, ale także mieć możliwość robienia masowych produktów.

Pomoc techniczna:

1. Wszystkie nasze maszyny do testowania i produkujące maszyny są wyposażone w zaawansowany system, nasi inżynierowie są profesorami i twórczymi, podczas gdy wokerzy są doświadczeni.

2. Wszystkie nasze produkty posiadają standardowe i ścisłe testy i są certyfikowane przez ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001; AS4084-2012.

Serwis posprzedażny:

1. "Customer Focus" to nasza kluczowa wartość, stając się najbardziej profesjonalnym dostawcą wyposażenia specjalistycznego na świecie - to jest nasza wizja, więc wszystkie nasze produkty mają co najmniej dwuletnią gwarancję, a nawet pewną gwarancję. Każda kweta, nasz zespół sprzedaży zaoferuje naszym klientom najbardziej satysfakcjonującą usługę po sprzedaży. Więc jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

2. Posiadamy kompletny i wydajny system produkcyjny, który zaspokaja ogromne wymagania naszych klientów. I zarezerwowaliśmy zasoby reklamowe, dzięki czemu możemy dostarczyć Ci natychmiast po dokonaniu płatności.

Zasady płatności:

Nasze warunki płatności są bardzo elastyczne, T / T, L / C są akceptowane.

Pakowanie Service:

Dostępne są folie kartonowe lub piankowe oraz specjalne opakowania klienta.

Szczegóły kontaktu
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Michelle Zheng

Tel: 86-0769-81769090

Faks: 86-0769-81767397

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)